TV LED Manta 32LHA19S Ocena produktu:

od 599,00 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Manta
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 32 "
Oferty (6)
Opis produktu

Multimedia i PVR Złącze USB pozwala na podłączenie nośników wymiennych typu pendrive i odtwarzanie treści multimedialnych. Możliwe jest wyświetlanie zdjęć, odtwarzanie muzyki oraz filmów. Dzięki funkcji PVR telewizor umożliwia nagrywanie wybranych audycji na nośnikach USB w celu późniejszego ich obejrzenia.

Multimedia i PVR
Złącze USB zezwala na podłączenie nośników wymiennych typu pendrive i odtwarzanie treści multimedialnych. Możliwe jest wyświetlanie fotografii, odtwarzanie muzyki i filmów. Dzięki funkcji PVR telewizor umożliwia nagrywanie wybranych audycji na nośnikach USB w celu późniejszego ich obejrzenia. Na przykład, gdy nie można obejrzeć ulubionej audycji, można zaprogramować nagrywanie na daną godzinę lub na wybraną audycję. Telewizor wyekwipowany jest funkcję teletekstu i EPG, czyli Elektroniczny Przewodnik po Programach. Dzięki niemu realne jest wyświetlenie informacji o aktualnie nadawanym programie telewizyjnym i o innych programach.

Możliwości i złącza
Telewizor Manta 40LFN19S wyposażony jest w konieczne gniazda i złącza umożliwiające podłączenie wielu maszyn. Dzięki 3 gniazdom HDMI można podłączyć aż 3 urządzenia takie jak konsola, odtwarzacz DVD, odtwarzacz Blu-ray, kamera cyfrowa. Gniazdo SCART (EURO) pozwala podłączyć starsze urządzenia, na przykład magnetowid. Dzięki złączu VGA realne jest podłączenie komputera PC. Telewizor ma zaimplementowany tuner cyfrowy DVB-T/C/T2/S2 zezwalający na oglądanie telewizji cyfrowej naziemnej oraz kablowej a także podłączenie satelity. Dekoder dźwięku Dolby Digital Plus zagwarantuje możliwość odbierania wysokiej jakości dźwięku cyfrowego towarzyszącego audycjom telewizyjnym.

Do każdego pomieszczenia
Telewizor 40LFN19S to doskonały wybór do salonu czy sypialni. Dzięki przekątnej ekranu 40-cali, czyli około 102 cm rewelacyjnie komponuje się w każdym wnętrzu. Rozdzielczość ekranu FULL HD sprawia, że wyświetlany obraz jest wyjątkowo ostry i szczegółowy. Wyświetlacz o znacznym kontraście i szerokich kątach widzenia gwarantuje nadzwyczajne oraz bardzo intensywne barwy. Cienkie ramki wokół ekranu, a także wąskie nóżki dodatkowo podkreślają lekkość konstrukcji telewizora.

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED